PILKASIS GRANITAS, UAB

Karte biznesi Kartë virtual biznesit
PILKASIS GRANITAS, UAB

PILKASIS GRANITAS, UAB

Energjia dhe burimet natyrore, Stone products

S. Nėries g. 29A
LT-90167, Plungė, Lituani
+370 44872 527
 
Pjesë:

Ngulit

Kodi company: 170091790
Kodi vat: 700917917
Ss code siguruesi: 311183
Ore pune
I-V 8:00-17:00

- PILKASIS GRANITAS, UAB

Link të Karte biznesi
lart

Hartë


lart

Kategoria e aktivitetit të


Energjia dhe burimet natyrore, Stone products
lart

Kodi qr

QR CODE
lart

vCard

lart

Shqyrtime

Vlerësim: 5.0/5
Vlerësuar me: 1

lart

Kompani të ngjashme


JOGMINDA, UAB
VITAKA IR KO, UAB
Paminklų dirbtuvės, individuali veikla
ŽYBARTUVA, UAB
OLAN LT, UAB
KARBONAS, UAB
GRANITAS, UAB
POLITECA, UAB
BALTIJOS MARMURAS, UAB
D. VAREC, UAB
ROMO PAMINKLAI, R. Pabarškos individuali veikla
TALJA, S. Rakūno TŪB
AKMENIJA, UAB
RAMYBĖS TAKAS, UAB
AKMATEX, UAB
SMIGĖ, UAB
Vizitinekortele.lt
Virtuali vizitinė kortelė

© 2014-2017 www.vizitinekortele.lt - Kartë virtual biznesit. Karte biznesi PILKASIS GRANITAS, UAB Karte biznesi